Kevin Murphy

Zrodzone z tej samej filozofi I technologi co kosmetyki do ciała, produkty KEVIN.MURHY są lekkie, efektywne I niesłychanie trwałe. Kiedy KEVIN.MURPHY szukając składników po całym świecie, przyjrzał się różnym firmom zajmującym się organicznymi i mikro uprawami, innowacyjnymi metodami zbierania dzikich roślin po to aby zepewnić własnym produktom najwyższą jakość naturalnych składników jakie są w nich zawarte. KEVIN.MURPHY jako jedyna firma kosmetyczna na świecie posiada attest PETA na wszystkich swoich produktach. Kosmetyki nie zawierają siarczanów ani parabenów.

Pielęgnacyjne kosmetyki KEVIN.MURPHY składają się głównie z trzech składników Są to aminokwasy, witaminy I olejki essencionalne. To właśnie niesamowite właściwości olejków esencjonalnych sprawiają że pielęgnacja jest zarazem odżycza ale nie obciążająca włosów. Ojeki nadają również nutę zapachową wszystkim kosmetykom.

Wybierając markę KEVIN.MURPHY wiemy że dostajemy produkty najlepszej jakości o niesłychanie trwałym działaniu, jednocześnie mając gwarancję że żadne zwierzęta nie cierpiały podczas tworzenia się danego produktu. Dostajemy luksusowy kosmetyk do włosów stworzony tą samą technologią co większość kosmetyków do ciała jakich używamy w domu. Lekki I odżywczy. Bez siarczanów I parabenów na zawsze!

Linki:

http://kevinmurphy.com.au