Szkolenia

Szkolenia kolorystyczne były głównym powodem powstania Akademii Koloru. Kiedy zaczynałem przygodę z fryzjerstwem, nie mogłem znaleźć żadnego kursu czy też osoby, która byłaby w stanie wytłumaczyć mi skomplikowany proces farbowania.

Na szczęście moja droga zawodowa cały czas przeplatała się ze środowiskiem artystycznym. Studia na Akademii Sztuk Pięknych pozwoliły mi zebrać ogromne doświadczenie i wiedzę na temat barw i powstawania kolorów oraz otworzyć się i zrozumieć rzeczy, których do niedawna nie rozumiałem...

Fryzjerstwo to także chemia – dosłownie i w przenośni. Na szczęście już od czasów szkolnych bardzo ją lubiłem i możliwość wykorzystywania jej w praktyce okazała się być wielką frajdą.

Punktem zwrotnym w mojej karierze było szkolenie trenerskie na kolorystę firmy TIGI. Dzięki niemu usystematyzowałem całą swoją fryzjerską wiedzę i wszystko ułożyło się w jedną, spójną całość.

Dziś, będąc osobą, która uczy w Akademii oraz prowadzi różne szkolenia, wiem jak bardzo ważny jest nauczyciel. Ktoś, kto pomoże zrozumieć wszelkie zależności, zainspiruje, zaszczepi w nas chęć do poznawania i szukania rozwiązań oraz da narzędzia, które pomogą rozwinąć się w zawodzie fryzjera. Dlatego stworzyłem Akademię Koloru i szkolenia kolorystyczne. Chcę się z Wami dzielić swoją wiedzą i doświadczeniami, a jednocześnie chcę się uczyć od Was! Wierzę w twórczą współpracę, wymianę myśli i czerpanie z siebie nawzajem.

Szkolenia w mojej Akademii posiadają statut instytucji szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy.

 

REZERWACJA SZKOLENIA

 

OFERTA SZKOLEŃ

MECHANIKAAKADEMIASPEKTRUM

Warsztaty

To krótkie, 1-dniowe, warsztaty tematyczne. Będą obejmowały różne aspekty związane z zawodem fryzjera, jak np.: upięcia, strzyżenia, kolorystyczne, menadżerskie, etc. . Warsztaty będą współprowadzone przez osoby najlepsze w swoich dziedzinach. Zajęcia zostały skonstruowane tak, aby każdy uczestnik miał okazję zobaczyć, zapamiętać i przećwiczyć prezentowane materiały. Tematyka warsztatów będzie nawiązywać do najnowszych trendów i będzie zaprezentowana w łatwo przyswajalny sposób.